Slapukų valdymo politika

1. KAS YRA SLAPUKAS?

Slapukas – tai nedidelis kompiuterinis failas, žymeklis, kuris išsaugomas ir nuskaitomas įrenginyje, pavyzdžiui, naršant svetainėje, skaitant el. laišką, diegiant arba naudojant programinę įrangą ar mobiliąją programą, nepriklausomai nuo naudojamo įrenginio tipo (kompiuteris, išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris ir t. t.).

Šioje politikoje naudojame terminą „slapukai“, reiškiantį visus jūsų įrenginyje saugomus ir skaitomus žymenis.

2. SVARBI INFORMACIJA DĖL SUTIKIMO

Tam tikrų slapukų saugojimui ar skaitymui nereikia iš anksto gauti jūsų sutikimo, nes jie netvarko jokių su jumis susijusių asmens duomenų arba yra būtini jums reikalingai paslaugai teikti.

Jūsų išankstinis sutikimas turi būti gautas, jei norima saugoti ar skaityti slapukus, išskyrus pirmiau minėtus.

Galite bet kada uždrausti saugoti ar skaityti mūsų naudojamus slapukus ištrindami juos iš savo įrenginių arba pakeisdami naršyklės nustatymus.

3. KOKIUS SLAPUKUS NAUDOJAME?

Naudojame įvairių tipų slapukus, kurių paskirtis aprašyta toliau.

  • Seanso slapukai

Tai slapukai, būtini mūsų svetainės veikimui.
Jie leidžia jums naudotis pagrindinėmis mūsų svetainės funkcijomis. Be šių slapukų negalėsite tinkamai naudotis mūsų svetaine. Tai slapukai, susiję tik su mūsų svetainės veikimu. Galite nesutikti su jais ir ištrinti juos naudodami naršyklės nustatymus, tačiau dėl to gali sutrikti jūsų naudojimosi kokybė.

Tai susiję su šiais slapukais:

Slapuko pavadinimasSurinkti duomenysTikslasSaugojimo laikas
PHPSESSIDNėraVietinis PHP slapukas. Jis naudojamas naudotojo seansui nustatyti ir būsenos duomenims perduoti.Seanso trukmė
  • Funkciniai slapukai

Tai slapukai, kurie leidžia archyvuoti jūsų naršymo parinktis mūsų svetainėje, išsaugant įvairias parinktis, kurias pasirinkote paskutinio apsilankymo metu. Tokiu būdu mes galime jums vėl juos pasiūlyti, kad supaprastintume jūsų naršymą mūsų svetainėje (pvz., pasirenkant norimą kalbą). Galite nesutikti su jais ir ištrinti juos naudodami naršyklės nustatymus, tačiau dėl to gali sutrikti jūsų naudojimosi kokybė.

Tai susiję su šiais slapukais:

Slapuko pavadinimasSurinkti duomenysTikslasSaugojimo laikas
„Didomi Token“sukurtas: „Didomi token“ sukūrimo dataatnaujinta: paskutinio sutikimo atnaujinimo datavendors.enabled: pagal sutikimo teisinį pagrindą aktyvuotas pasirinktinių pardavėjų sąrašasvendors.disabled: pagal sutikimo teisinį pagrindą išjungtas pasirinktinių pardavėjų sąrašaspurposes.enabled: pagal sutikimo teisinį pagrindą aktyvuotas pasirinktinių tikslų sąrašaspurposes.disabled: pagal sutikimo teisinį pagrindą išjungtas pasirinktinių tikslų sąrašasvendors.enabled: pagal teisinių interesų teisinį pagrindą aktyvuotas pasirinktinių pardavėjų sąrašasvendors.disabled: pagal teisinių interesų teisinį pagrindą išjungtas pasirinktinių pardavėjų sąrašaspurposes_li.enabled: pagal teisinių interesų teisinį pagrindą aktyvuotas pasirinktinių tikslų sąrašaspurposes_li.disabled: pagal teisinių interesų teisinį pagrindą išjungtas pasirinktinių tikslų sąrašasversija: naudojama TCF versijaŠiame slapuke yra sutikimo informacija, skirta pasirinktiniams tikslams ir pardavėjams, taip pat konkreti „Didomi“ informacija (pvz., naudotojo ID).12 mėn.
Sutikimo eilutė (euconsent-v2) – „Didomi“Galite susipažinti su IAB pateikta technine specifikacija, kad sužinotumėte, kas joje pateikta.Šiame slapuke pateikiama IAB TCF sutikimo eilutė ir informacija apie sutikimą visiems standartiniams IAB pardavėjams ir tikslams.12 mėn.
  • Analitiniai slapukai

Tai slapukai, kurie informuoja mus apie mūsų svetainės naudojimą ir veikimą ir leidžia mums rengti statistinius duomenis apie lankytojų srautą ir naudojimąsi įvairiais mūsų svetainės elementais (aplankytu turiniu ir lankytojų keliais), todėl galime padaryti savo paslaugas įdomesnes ir patogesnes (dažniausiai lankomi puslapiai ar skyriai, dažniausiai skaitomi straipsniai ir t. t.).

Jei duosite sutikimą, LES LABORATOIRES SERVIER išsaugos slapukus, padedančius rinkti informaciją, būtiną toliau pateiktoje lentelėje aprašytiems tikslams.

Slapuko pavadinimasSurinkti duomenysTikslasSaugojimo laikas
_ga, _gid, _utma, _utmzNaudotojo statistika (svetainėje praleistas laikas, sesijos, naudotojai, puslapių peržiūros, spustelėjimai...)„Google Analytics“ naudojama žiniatinklio srauto analizė14 mėn.
  • Socialinės žiniasklaidos ir rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai naudojami tam, kad mūsų svetainėje ir už jos ribų, įskaitant socialinius tinklus, jums būtų pateikiama atitinkama reklama ir kad ta pati reklama nebūtų rodoma pakartotinai. Jie renka tam tikrą informaciją, kad galėtų tiksliau parinkti skelbimus pagal jūsų pomėgius.

Slapuko pavadinimasSurinkti duomenysTikslasSaugojimo laikas
„Facebook“Socialinė žiniasklaidaSuteikia galimybę rinkti naršymo informaciją ir rodyti tikslines reklamas „Facebook“ ir „Instagram“ platformose.13 mėn.
„Google“ skelbimai „NID“Navigacijos informacijaSuteikia galimybę rinkti naršymo informaciją ir teikti tikslinę reklamą „Google“ įrankiuose per „Google Ads“ platformą.6 mėn.

4. TREČIŲJŲ ŠALIŲ SLAPUKAI

Šios svetainės funkcijose naudojamos trečiųjų šalių siūlomos paslaugos („Twitter“ srautai ir vaizdo įrašai).

Jei duosite pritarsite (sutikimas), šios trečiosios šalys išsaugos Slapukus, kurie suteiks jums galimybę peržiūrėti šių trečiųjų šalių siūlomą turinį tiesiogiai www.detralex.lt arba bendrinti mūsų turinį.

Naudodamos šiuos slapukus šios trečiosios šalys rinks ir naudos jūsų naršymo duomenis savo tikslais, vadovaudamosios savo konfidencialumo politika.

Norėdami pasinaudoti savo teisėmis, susijusiomis su trečiųjų šalių surinktais duomenimis, arba iškilus bet kokiam klausimui dėl jų tvarkymo, galite kreiptis į jas tiesiogiai. 

Galite duoti arba atšaukti savo sutikimą bendrai arba kiekvienam tikslui atskirai, naudodami [slapukų nustatymų langas].

5. KAIP SUKONFIGŪRUOTI NARŠYKLĘ, IŠMANŲJĮ TELEFONĄ IR PROGRAMINĖS ĮRANGOS KOMPONENTUS?

Bet koks nustatymų pakeitimas, kurį galite atlikti, gali pakeisti jūsų naršymą mūsų svetainėje ir jūsų prieigos prie tam tikrų paslaugų / funkcijų, kurioms reikia naudoti slapukus, sąlygas. Bet kuriuo metu galite leisti arba atsisakyti įrašyti slapukus savo įrenginyje ir pakeisti įrenginio nustatymus.

Jei savo naršyklės programinėje įrangoje sutikote įrašyti slapukus, jie saugomi tam skirtoje jūsų įrenginio vietoje.

Jei atsisakysite įrašyti slapukus į savo įrenginį arba ištrinsite įrašytus slapukus, nebegalėsite naudotis tam tikromis funkcijomis, nors jos yra būtinos norint naršyti tam tikrose mūsų svetainės srityse. Jei taikoma, neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokias pasekmes, kilusias dėl sutrikusio mūsų svetainės veikimo dėl to, kad neįmanoma saugoti ar peržiūrėti slapukų, reikalingų jos veikimui, kuriuos ištrynėte arba atsisakėte naudoti.

Kaip sukonfigūruoti naršyklę?

Dauguma naršyklių priima slapukus pagal numatytuosius nustatymus. Tačiau galite nuspręsti užblokuoti šiuos slapukus arba paprašyti, kad naršyklė jus informuotų, kai svetainė bando įdiegti slapuką į jūsų įrenginį.

Norėdami sukonfigūruoti slapukus pagal savo nuostatas, žr. naršyklės pagalbos meniu. Toliau pateikiamos nuorodos į pagrindinių naršyklių slapukų nustatymo instrukcijas:

Kaip išmaniuosiuose telefonuose ir (arba) planšetiniuose kompiuteriuose sukonfigūruoti konfidencialumo nustatymus?

Galite nuspręsti pakeisti išmaniojo telefono / planšetinio kompiuterio konfidencialumo nustatymus.

Konfigūruoti konfidencialumo nustatymus:

2024